hër pomáha

Slúchadlá hër sú naozaj kúskom s posolstvom. S  hër po svojom boku môžete žiť život s istotou, odhodlaním a bez kompromisov; rovnako ako naše slúchadlá, ktoré ponúkajú najlepšiu kvalitu technológií a dizajnu.

Výrobca sa zaviazal prispieť k riešeniu problematiky rodovej rovnosti a posilneniu postavenia žien a aktívne to rieši pomocou #hearher, aby sme spolu zabezpečili, že ženy bude viac počuť naprieč celým svetom.
Na podporu tejto iniciatívy výrobca venuje 3% ziskov Nemeckému výboru pre UN Women. Viac informácií o UN Women UK nájdete tu www.unwomenuk.org.
Tu však ešte nekončíme. My ako predajca hër na Slovensku sme sa rozhodli prispieť ďalším krokom. Po vzore našich nemeckých priateľov každoročne venujeme ďalšie 3% zo zisku z predaja slúchadiel slovenskej organizácii venujúcej sa problematike rodovej rovnosti. Komu peniaze poputujú vyberieme na konci roka a veľmi radi sa necháme inšpirovať aj vašimi tipmi. To, koľko peňazí to bude, máte v rukách vy :)

O značke

Zakladateľom značky hër je jeden z  najväčších audio výrobcov a veľkoobchodných distribútorov v Európe, ktorý spolupracuje nie len s obchodníkmi, ale aj rôznymi vysielateľmi, školami a univerzitami. Ako skúsený hráč na trhu dobre vie, čo je potrebné pre zostavenie kvalitného zvukového systému. Reproduktory boli starostlivo vybrané tak, aby vyhovovali najvyšším zvukovým štandardom. V najväčšom nemeckom online časopise venujúcom sa slúchadlám (Kophoerer.de) sú hër slúchadlá  v porovnaní s ostatnými modelmi na trhu lídri v pomere cena/výkon.

Prečo hër?

hör [nemecký imperatív slova počuť; vnímanie akustických stimulov pomocou sluchu]
her [anglické privlastňovacie zámeno ženy]
hör + her = hër

Ženy dnes očakávajú od slúchadiel viac než len dokonalý zvuk. Preto slúchadlá hër vynikajú aj elegantným kovovým vzhľadom. Sú jedným z najľahších modelov slúchadiel na uši na trhu a v kombinácii s extra mäkkou výplňou náušníkov a hlavového mosta poskytujú najvyššie pohodlie. Vďaka vstavaným HD mikrofónom telefonovanie nie je problém. Bezdrôtová technológia vám umožní vychutnať si voľný pohyb a batérie s vyššou výdržou tak premenia slúchadlá na výborného každodenného spoločníka.

Kontakt

+421 909 172 911
info@hear-her.sk
Hlavná 62, 080 01 Prešov